Mariáš

Kalendář



Datum Zahájení Kol / délka Typ Základ Druh mariáše Soutěž Místo Web GPS Info
sobota20.07.2024 13:00 2 / 02:00 speciál 50h licitovaný nemíchaný JIRKÁČ-55 Rakovník  
pátek09.08.2024 19:00 6 / 02:00 speciál 20h licitovaný nemíchaný LMS penzion u Muži    
pátek30.08.2024 17:30 2 / 02:30 turnaj 50h čtyřka nemíchaný ČLLČ Praha – Břevnov  
neděle01.09.2024 13:00 2 / 02:00 liga 20h licitovaný nemíchaný JČL Hadravova Rosička  
pondělí02.09.2024 18:10 2 / 02:00 liga 20h licitovaný nemíchaný PP Praha – Vinohrady  
úterý03.09.2024 17:00 2 / 02:30 liga 20h licitovaný nemíchaný KLLM Budislavice  
sobota14.09.2024 10:00 2 / 03:00 major 20h licitovaný nemíchaný M5-Pohár Mariánské Lázně  
neděle15.09.2024 09:00 2 / 03:00 major 20h licitovaný nemíchaný M5-Pohár Mariánské Lázně  
úterý17.09.2024 17:00 2 / 02:30 liga 20h licitovaný nemíchaný KLLM Blatná  
pátek20.09.2024 17:30 2 / 02:30 turnaj 50h čtyřka nemíchaný ČLLČ Praha – Břevnov  
pondělí30.09.2024 17:30 2 / 02:00 liga 20h licitovaný nemíchaný POLLM Pardubice
pátek04.10.2024 17:30 2 / 02:30 turnaj 50h čtyřka nemíchaný ČLLČ Praha – Břevnov  
neděle06.10.2024 13:00 2 / 02:00 liga 20h licitovaný nemíchaný JČL Svatkovice  
pondělí07.10.2024 18:10 2 / 02:00 liga 20h licitovaný nemíchaný PP Praha – Vinohrady  
sobota12.10.2024 09:30 3 / 02:00 turnaj 20h licitovaný míchaný T7-Pohár-léto-MIX Stříbro  
neděle13.10.2024 09:30 3 / 02:00 turnaj 20h licitovaný míchaný T7-Pohár-léto-MIX Stříbro  
pondělí14.10.2024 17:30 2 / 02:00 liga 20h licitovaný nemíchaný POLLM Pardubice
úterý15.10.2024 17:00 2 / 02:30 liga 20h licitovaný nemíchaný KLLM Klatovy  
pátek18.10.2024 20:00 6 / 02:00 speciál 20h licitovaný nemíchaný PMS Trčkov
pondělí21.10.2024 18:10 2 / 02:00 liga 20h licitovaný nemíchaný PP Praha – Vinohrady  
pátek01.11.2024 17:30 2 / 02:30 turnaj 50h čtyřka nemíchaný ČLLČ Praha – Břevnov  
neděle03.11.2024 13:00 2 / 02:00 liga 20h licitovaný nemíchaný JČL Hořepník  
pondělí04.11.2024 18:10 2 / 02:00 liga 20h licitovaný nemíchaný PP Praha – Vinohrady  
sobota09.11.2024 09:30 3 / 02:00 turnaj 20h licitovaný míchaný T8-Nepomuk-MIX Nepomuk – Dvorec  
pondělí11.11.2024 17:30 2 / 02:00 liga 20h licitovaný nemíchaný POLLM Pardubice
úterý12.11.2024 17:00 2 / 02:30 liga 20h licitovaný nemíchaný KLLM Budislavice  
sobota16.11.2024 10:00 2 / 03:00 major 20h licitovaný nemíchaný M6-Praha Praha – Karlín  
sobota23.11.2024 09:30 2 / 02:00 speciál 20h licitovaný míchaný TM-MIX Doksy u Kladna  
pátek29.11.2024 17:30 2 / 02:30 turnaj 50h čtyřka nemíchaný ČLLČ Praha – Břevnov  
neděle01.12.2024 13:00 2 / 02:00 liga 20h licitovaný nemíchaný JČL Tábor  
sobota14.12.2024 10:00 2 / 03:00 speciál 20h licitovaný nemíchaný TM Plzeň  
pátek27.12.2024 17:00 2 / 02:30 speciál 20h licitovaný nemíchaný VT POLLM Pardubice  
Zpět