Mariáš

Síň slávy - licitovaný mariáš

Mistři míchané ligy



Ročník Rok 1. místo 2. místo 3. místo 1. družstvo 2. družstvo 3. družstvo Produktivita Aktivita Premiant
Rg.č.Jméno Rg.č.Jméno Rg.č.Jméno Rg.č.Jméno Rg.č.Jméno Rg.č.Jméno
14. ročník2019506David Jiří832Kučera Miloš1401Chaluš VladimírGOLDSERVIS Pelhřimov
506-David Jiří (1.)
897-Plucar Pavel (9.)
797-Semorád Jan (18.)
871-Turek Jiří (27.)
Alda team Horní Jelení
832-Kučera Miloš (2.)
866-Slabý Aleš (14.)
1386-Čejka Zdeněk (20.)
249-Bučil Petr (29.)
Vajgar
1401-Chaluš Vladimír (3.)
684-Špaček Václav ml. (11.)
1405-Hašek Jaroslav (15.)
505-David Pavel (30.)
1405Hašek Jaroslav (15.)
Vajgar (3.)
1401Chaluš Vladimír (3.)
Vajgar (3.)
975Hošek Martin (4.)
Falešní sobi (6.)
GOLDSERVIS Pelhřimov (1.)Alda team Horní Jelení (2.)Vajgar (3.)
13. ročník2018626Liška Zdeněk506David Jiří803Růžek JaroslavGOLDSERVIS Pelhřimov
506-David Jiří (2.)
797-Semorád Jan (9.)
505-David Pavel (16.)
897-Plucar Pavel (21.)
Jizeran Doubrava
947-Kuc Radek (5.)
851-Vojtěch Antonín (12.)
853-Patočka František (23.)
1505-Reich Jaroslav (31.)
Falešní sobi
975-Hošek Martin (4.)
731-Munia Kamil (8.)
429-Štola Vladimír (22.)
824-Jedlička David (25.)
626Liška Zdeněk (1.)
MK Licita Kladruby (4.)
832Kučera Miloš (10.)
Alda team Horní Jelení (5.)
832Kučera Miloš (10.)
Alda team Horní Jelení (5.)
MK Licita Kladruby (4.)GOLDSERVIS Pelhřimov (1.)KPŽE Budislavice (8.)
12. ročník2017871Turek Jiří832Kučera Miloš506David JiříGOLDSERVIS Pelhřimov
871-Turek Jiří (1.)
506-David Jiří (3.)
897-Plucar Pavel (13.)
797-Semorád Jan (20.)
Plnotuční
857-Picek Břetislav (4.)
1218-Škaloud Miroslav (15.)
1507-Souček Václav (16.)
321-Richtr Jaroslav (17.)
Alda team Horní Jelení
832-Kučera Miloš (2.)
866-Slabý Aleš (12.)
326-Bříza Vladimír (21.)
1386-Čejka Zdeněk (41.)
857Picek Břetislav (4.)
Plnotuční (2.)
832Kučera Miloš (2.)
Alda team Horní Jelení (3.)
585Tislický Jan (10.)
Labská Mělník (10.)
GOLDSERVIS Pelhřimov (1.)Alda team Horní Jelení (3.)GOLDSERVIS Pelhřimov (1.)
11. ročník2016832Kučera Miloš897Plucar Pavel797Semorád JanGOLDSERVIS Pelhřimov
897-Plucar Pavel (2.)
797-Semorád Jan (3.)
871-Turek Jiří (5.)
506-David Jiří (11.)
Mariášová Perleť
690-Mašek Robert (4.)
619-Mareček Milan (13.)
821-Bartyzal Miloš (18.)
687-Kubát Milan (24.)
Falešní sobi A
319-Fanta Tomáš (10.)
731-Munia Kamil (12.)
975-Hošek Martin (16.)
535-Svoboda Daniel (25.)
319Fanta Tomáš (10.)
Falešní sobi A (3.)
832Kučera Miloš (1.)
Alda team Horní Jelení (5.)
871Turek Jiří (5.)
GOLDSERVIS Pelhřimov (1.)
Alda team Horní Jelení (5.)GOLDSERVIS Pelhřimov (1.)GOLDSERVIS Pelhřimov (1.)
10. ročník2015832Kučera Miloš690Mašek Robert535Svoboda DanielMariášová Perleť
690-Mašek Robert (2.)
687-Kubát Milan (6.)
619-Mareček Milan (13.)
659-Trojan Štěpán (29.)
Falešní sobi A
535-Svoboda Daniel (3.)
706-Pánek Jindřich (10.)
319-Fanta Tomáš (11.)
975-Hošek Martin (33.)
Vajgar Jindřichův Hradec
506-David Jiří (4.)
871-Turek Jiří (8.)
897-Plucar Pavel (15.)
505-David Pavel (28.)
706Pánek Jindřich (10.)
Falešní sobi A (2.)
858Mejsnar Jan (37.)
Plnotuční (6.)
858Mejsnar Jan (37.)
Plnotuční (6.)
Alda team Horní Jelení (4.)Mariášová Perleť (1.)Falešní sobi A (2.)
9. ročník2014476Kinčeš Ladislav687Kubát Milan321Richtr JaroslavPlnotuční
321-Richtr Jaroslav (3.)
858-Mejsnar Jan (9.)
1218-Škaloud Miroslav (12.)
859-Mejsnar Antonín (19.)
Strojírny Cheb
687-Kubát Milan (2.)
659-Trojan Štěpán (7.)
690-Mašek Robert (8.)
619-Mareček Milan (24.)
Falešní sobi A
92-Čapla Jiří (4.)
319-Fanta Tomáš (11.)
536-Rataj Richard (20.)
706-Pánek Jindřich (22.)
476Kinčeš Ladislav (1.)
KPŽE Budislavice (4.)
858Mejsnar Jan (9.)
Plnotuční (1.)
858Mejsnar Jan (9.)
Plnotuční (1.)
KPŽE Budislavice (4.)Strojírny Cheb (2.)Plnotuční (1.)
8. ročník2013619Mareček Milan851Vojtěch Antonín634Kotva PavelAlda team Horní Jelení
866-Slabý Aleš (4.)
249-Bučil Petr (7.)
832-Kučera Miloš (8.)
868-Pírko Libor (49.)
Sokolovské strojírny
619-Mareček Milan (1.)
690-Mašek Robert (10.)
659-Trojan Štěpán (13.)
687-Kubát Milan (20.)
Jizeran Doubrava
851-Vojtěch Antonín (2.)
947-Kuc Radek (5.)
852-Kosek Zdeněk (19.)
854-Richter Josef (39.)
706Pánek Jindřich (14.)
Falešní sobi A (4.)
858Mejsnar Jan (6.)
Plnotuční (5.)
858Mejsnar Jan (6.)
Plnotuční (5.)
Sokolovské strojírny (2.)Jizeran Doubrava (3.)Falešní sobi A (4.)
7. ročník2012633Poláček Josef319Fanta Tomáš476Kinčeš LadislavFalešní sobi A
319-Fanta Tomáš (2.)
706-Pánek Jindřich (5.)
747-Krupka Stanislav (8.)
975-Hošek Martin (27.)
Alda team Horní Jelení
868-Pírko Libor (9.)
832-Kučera Miloš (19.)
866-Slabý Aleš (26.)
337-Šáda Petr (33.)
MK EUTIT Mariánské Lázně
633-Poláček Josef (1.)
626-Liška Zdeněk (16.)
164-Hlas František (17.)
714-Pipta Michal (40.)
319Fanta Tomáš (2.)
Falešní sobi A (1.)
858Mejsnar Jan (7.)
Plnotuční (5.)
858Mejsnar Jan (7.)
Plnotuční (5.)
MK EUTIT Mariánské Lázně (3.)Falešní sobi A (1.)Severozápad (8.)
6. ročník2011633Poláček Josef803Růžek Jaroslav619Mareček MilanVajgar Jindřichův Hradec
505-David Pavel (12.)
897-Plucar Pavel (13.)
871-Turek Jiří (23.)
1220-Táborský Milan (28.)
MK EUTIT Mariánské Lázně
633-Poláček Josef (1.)
6-Václavík Alois (15.)
164-Hlas František (39.)
626-Liška Zdeněk (45.)
Mariášová Perleť
619-Mareček Milan (3.)
464-Strobachová Ingrid (26.)
249-Bučil Petr (27.)
526-Mádle Čestmír (52.)
619Mareček Milan (3.)
Mariášová perleť (3.)
235Kříž Lubomír (6.)
KPŽE Budislavice (11.)
748Kůt Milan (20.)
Labská Mělník (8.)
MK EUTIT Mariánské Lázně (2.)Severozápad (14.)Mariášová perleť (3.)
5. ročník2010858Mejsnar Jan690Mašek Robert633Poláček JosefPlnotuční
858-Mejsnar Jan (1.)
859-Mejsnar Antonín (22.)
321-Richtr Jaroslav (26.)
1218-Škaloud Miroslav (36.)
Vajgar Jindřichův Hradec
506-David Jiří (6.)
871-Turek Jiří (7.)
897-Plucar Pavel (21.)
505-David Pavel (25.)
Mariášová Perleť
619-Mareček Milan (13.)
687-Kubát Milan (17.)
464-Strobachová Ingrid (20.)
249-Bučil Petr (31.)
706Pánek Jindřich (5.)
SLOAPSLAM (11.)
690Mašek Robert (2.)
Sokolovské strojírny (9.)
585Mejsnar Jan (1.)
Plnotuční (1.)
Plnotuční (1.)Sokolovské strojírny (9.)Albi Chodovar (8.)
4. ročník2009365Houžvička Vlastimil871Turek Jiří429Štola VladimírVajgar Jindřichův Hradec
871-Turek Jiří (2.)
897-Plucar Pavel (4.)
506-David Jiří (5.)
505-David Pavel (36.)
Romantici
429-Štola Vladimír (3.)
249-Bučil Petr (7.)
566-Špaček Václav st. (9.)
683-Blahník Zdeněk (33.)
Labská Mělník
365-Houžvička Vlastimil (1.)
585-Tislický Jan (13.)
748-Kůt Milan (19.)
861-Kryst Jaroslav (42.)
429Štola Vladimír (3.)
Romantici (2.)
871Turek Jiří (2.)
Vajgar Jindřichův Hradec (1.)
858Mejsnar Jan (6.)
ČSM 20 (4.)
Labská Mělník (3.)Vajgar Jindřichův Hradec (1.)Romantici (2.)
3. ročník2008858Mejsnar Jan476Kinčeš Ladislav526Mádle ČestmírMK Aš
476-Kinčeš Ladislav (2.)
690-Mašek Robert (6.)
819-Petřík Dan (8.)
687-Kubát Milan (10.)
Vajgar Jindřichův Hradec
519-Straka František (4.)
871-Turek Jiří (11.)
506-David Jiří (14.)
897-Plucar Pavel (19.)
Alda team Horní Jelení
868-Pírko Libor (5.)
866-Slabý Aleš (7.)
285-Přenosil Karel st. (30.)
867-Petrovaj Jan (35.)
526Mádle Čestmír (3.)
MK Kladno (4.)
868Pírko Libor (5.)
Alda team Horní Jelení (3.)
858Mejsnar Jan (1.)
Karban Sukorady (6.)
Karban Sukorady (6.)MK Aš (1.)MK Kladno (4.)
2. ročník2007466Hlízová Květa858Mejsnar Jan634Kotva PavelMK Kladno
466-Hlízová Květa (1.)
526-Mádle Čestmír (6.)
619-Mareček Milan (13.)
465-Duchek Josef (36.)
MK Aš
687-Kubát Milan (7.)
690-Mašek Robert (10.)
659-Trojan Štěpán (14.)
436-Pepich Antonín (20.)
Albi Chodovar
634-Kotva Pavel (3.)
633-Poláček Josef (17.)
164-Hlas František (32.)
714-Pipta Michal (39.)
526Mádle Čestmír (6.)
MK Kladno (1.)
466Hlízová Květa (1.)
MK Kladno (1.)
858Mejsnar Jan (2.)
Karban Sukorady (6.)
MK Kladno (1.)Karban Sukorady (6.)Albi Chodovar (3.)
1. ročník
společná
2006321Richtr Jaroslav683Blahník Zdeněk466Hlízová KvětaMK Kladno
466-Hlízová Květa (3.)
526-Mádle Čestmír (4.)
619-Mareček Milan (9.)
465-Duchek Josef (20.)
Karban Sukorady
858-Mejsnar Jan (5.)
859-Mejsnar Antonín (8.)
860-Klumpar Antonín (11.)
429-Štola Vladimír (15.)
Vajgar Jindřichův Hradec
506-David Jiří (12.)
614-Pražan Josef (14.)
871-Turek Jiří (23.)
505-David Pavel (32.)
683Blahník Zdeněk (2.)
Romantici Bošilec (7.)
466Hlízová Květa (3.)
MK Kladno (1.)
  
KLM Žďár (6.)Romantici Bošilec (7.)MK Kladno (1.)
západ2006466Hlízová Květa619Mareček Milan634Kotva PavelMK Kladno
466-Hlízová Květa (1.)
619-Mareček Milan (2.)
526-Mádle Čestmír (5.)
465-Duchek Josef (40.)
Loko Mariánské Lazně
6-Václavík Alois (9.)
424-Straka Vladimír (16.)
182-Kučava Miroslav (20.)
420-Hovězák Dušan (22.)
Vajgar Jindřichův Hradec
722-Žák Jan (7.)
342-Křížová Marie (12.)
506-David Jiří (14.)
235-Kříž Lubomír (18.)
526Mádle Čestmír (5.)
MK Kladno (1.)
619Mareček Milan (2.)
MK Kladno (1.)
  
MK Kladno (1.)MK Kladno (1.)Albi Chodovar (5.)
východ2006365Houžvička Vlastimil526Mádle Čestmír858Mejsnar JanMK Kladno
526-Mádle Čestmír (2.)
466-Hlízová Květa (4.)
619-Mareček Milan (6.)
465-Duchek Josef (27.)
Karban Sukorady
858-Mejsnar Jan (3.)
429-Štola Vladimír (9.)
860-Klumpar Antonín (15.)
859-Mejsnar Antonín (16.)
Labská Mělník
365-Houžvička Vlastimil (1.)
585-Tislický Jan (18.)
861-Kryst Jaroslav (28.)
584-Tomáš Petr (29.)
526Mádle Čestmír (2.)
MK Kladno (1.)
858Mejsnar Jan (3.)
Karban Sukorady (2.)
  
Labská Mělník (3.)MK Kladno (1.)Karban Sukorady (2.)
0. ročník2005659Trojan Štěpán466Hlízová Květa619Mareček MilanLoko Mariánské Lázně A
6-Václavík Alois (4.)
424-Straka Vladimír (18.)
420-Hovězák Dušan (19.)
714-Pipta Michal (22.)
Mašle Klatovy A
526-Mádle Čestmír (6.)
527-Šubert Vlastimil (12.)
529-Aschenbrenner Miloslav (24.)
725-Kocík František (27.)
Puškařství Blatná
722-Žák Jan (5.)
506-David Jiří (9.)
505-David Pavel (23.)
717-Hanzlík Václav (29.)
436Pepich Antonín (7.)
Sokolovské strojírny (9.)
466Hlízová Květa (2.)
MK Kladno (8.)
  
Švarc Cheb (6.)MK Kladno (8.)MK Kladno (8.)
Zpět