Mariáš

Síň slávy - licitovaný mariáš

Český pohár jednotlivců a družstev - MIX



Ročník Rok 1. místo 2. místo 3. místo Poznámka 1. družstvo 2. družstvo 3. družstvo Produktivita Aktivita
Rg.č.Jméno Rg.č.Jméno Rg.č.Jméno Rg.č.Jméno Rg.č.Jméno
12. ročník2020868Pírko Libor634Kotva Pavel619Mareček Milan(40 lidí)
(8 družstev)
FAMOSEA Holice
868-Pírko Libor (1.)
973-Šturm Daniel (15.)
1524-Přenosil Karel ml. (16.)
337-Šáda Petr (27.)
Mariášová Perleť
619-Mareček Milan (3.)
687-Kubát Milan (10.)
690-Mašek Robert (21.)
821-Bartyzal Miloslav (22.)
Kapacity
634-Kotva Pavel (2.)
731-Munia Kamil (5.)
1102-Průša Martin (6.)
897-Plucar Pavel (28.)
866Slabý Aleš (4.)
Alda team Horní Jelení (8.)
868Pírko Libor (1.)
FAMOSEA Holice (1.)
FAMOSEA Holice (1.)Kapacity (3.)Mariášová Perleť (2.)
11. ročník2019687Kubát Milan420Hovězák Dušan429Štola Vladimír(32 lidí)
(8 družstev)
Mariášová Perleť
687-Kubát Milan (1.)
690-Mašek Robert (6.)
619-Mareček Milan (13.)
659-Trojan Štěpán (28.)
Kapacity
429-Štola Vladimír (3.)
337-Šáda Petr (8.)
897-Plucar Pavel (11.)
821-Bartyzal Miloslav (14.)
Alda team Horní Jelení
832-Kučera Miloš (5.)
868- Pírko Libor (18.)
973-Šturm Daniel (20.)
1386-Čejka Zdeněk (23.)
420Hovězák Dušan (2.)
MK Licita Kladruby B (6.)
832Kučera Miloš (5.)
Alda team Horní Jelení (3.)
Mariášová perleť (1.)MK Licita Kladruby B (6.)Kapacity (2.)
10. ročník2018690Mašek Robert748Kůt Milan1513Valín Alois(31 lidí)
(8 družstev)
Mariášová Perleť
690-Mašek Robert (1.)
659-Trojan Štěpán (6.)
687-Kubát Milan (12.)
821-Bartyzal Miloš (22.)
Plnotuční
748-Kůt Milan (2.)
857-Picek Břetislav (10.)
1519-Procházková Libuše (17.)
1218-Škaloud Miroslav (24.)
Limit Pardubice
731-Munia Kamil (5.)
868-Pírko Libor (13.)
832-Kučera Miloš (14.)
1386-Čejka Zdeněk (15.)
690Mašek Robert (1.)
Mariášová Perleť (1.)
832Kučera Miloš (14.)
Limit Pardubice (3.)
Mariášová Perleť (1.)Plnotuční (2.)Labská Mělník (7.)
9. ročník2017748Kůt Milan832Kučera Miloš585Tislický Jan(38 lidí)
(10 družstev)
Plnotuční B
1218-Škaloud Miroslav (4.)
851-Vojtěch Antonín (6.)
1436-Sabo Štefan (15.)
859-Mejsnar Antonín (17.)
Falešní sobi
821-Bartyzal Miloš (7.)
731-Munia Kamil (12.)
429-Štola Vladimír (14.)
464-Strobachová Ingrid (26.)
Labská Mělník A
748-Kůt Milan (1.)
585-Tislický Jan (3.)
1478-Černý Miloš (22.)
584-Tomáš Petr (36.)
1168Turjak Ján (5.)
Plnotuční A (4.)
748Kůt Milan (1.)
Labská Mělník A (3.)
Labská Mělník A (3.)Alda team Horní Jelení (5.)Labská Mělník A (3.)
8. ročník2016690Mašek Robert858Mejsnar Jan326Bříza Vladimír(40 lidí)
(10 družstev)
Plnotučná Alda
858-Mejsnar Jan (2.)
832-Kučera Miloš (4.)
1168-Turjak Ján (12.)
1436-Sabo Štefan (13.)
Mariášová Perleť
690-Mašek Robert (1.)
619-Mareček Milan (16.)
659-Trojan Štěpán (21.)
687-Kubát Milan (26.)
MK Licita Kladruby
633-Poláček Josef (7.)
824-Jedlička David (15.)
803-Růžek Jaroslav (23.)
6-Václavík Alois (25.)
858Mejsnar Jan (2.)
Plnotučná Alda (1.)
326Bříza Vladimír (3.)
Falešní sobi A (4.)
Mariášová Perleť (2.)Plnotučná Alda (1.)Falešní sobi A (4.)
7. ročník2015687Kubát Milan897Plucar Pavel1218Škaloud Miroslav(46 lidí)
(11 družstev)
Alda team Horní Jelení
832-Kučera Miloš (7.)
326-Bříza Vladimír (9.)
1281-Tomek Václav (12.)
1386-Čejka Zdeněk (13.)
Plnotuční B
1218-Škaloud Miroslav (3.)
321-Richtr Jaroslav (10.)
859-Mejsnar Antonín (23.)
857-Picek Břetislav (29.)
Mariášová Perleť
687-Kubát Milan (1.)
690-Mašek Robert (5.)
619-Mareček Milan (17.)
821-Bartyzal Miloš (33.)
743Grüner David (14.)
Plnotučnější (8.)
687Kubát Milan (1.)
Mariášová Perleť (3.)
Mariášová Perleť (3.)Falešní sobi A (5.)Plnotuční B (2.)
6. ročník2014858Mejsnar Jan1168Turjak Ján851Vojtěch Antonín(54 lidí)
(13 družstev)
Plnotuční B
858-Mejsnar Jan (1.)
748-Kůt Milan (9.)
859-Mejsnar Antonín (12.)
101-Novák Petr (37.)
Nejplnotučnější
743-Grüner David (6.)
706-Pánek Jindřich (13.)
1117-Baxa Josef (14.)
824-Jedlička David (17.)
Strojírny Cheb
687-Kubát Milan (4.)
659-Trojan Štěpán (8.)
803-Růžek Jaroslav (21.)
690-Mašek Robert (29.)
858Mejsnar Jan (1.)
Plnotuční B (1.)
858Mejsnar Jan (1.)
Plnotuční B (1.)
Plnotuční B (1.)Bobry (5.)Směska (8.)
5. ročník2013634Kotva Pavel743Grüner David857Picek Břetislav(43 lidí)
(9 družstev)
Alda team Horní Jelení
866-Slabý Aleš (7.)
832-Kučera Miloš (9.)
337-Šáda Petr (20.)
1386-Čejka Zdeněk (29.)
Sokolovské strojírny
659-Trojan Štěpán (6.)
687-Kubát Milan (13.)
690-Mašek Robert (19.)
619-Mareček Milan (28.)
Dvě esa
634-Kotva Pavel (1.)
743-Grüner David (2.)
706-Pánek Jindřich (36.)
824-Jedlička David (39.)
743Grüner David (2.)
Dvě esa (3.)
326Bříza Vladimír (15.)
jednotlivec
Dvě esa (3.)Dvě esa (3.)Plnotuční A (5.)
4. ročník2012659Trojan Štěpán634Kotva Pavel29Bouše Miroslav(52 lidí)
(13 družstev)
Dvě esa
634-Kotva Pavel (2.)
747-Krupka Stanislav (16.)
706-Pánek Jindřich (17.)
743-Grüner David (29.)
Honda Česká Lípa
864-Janko Rudolf (9.)
863-Soudský Radim (18.)
862-Pokorný Jaroslav (22.)
748-Kůt Milan (28.)
Plnotuční A
851-Vojtěch Antonín (5.)
876-Chlupáč Josef (15.)
321-Richtr Jaroslav (19.)
1218-Škaloud Miroslav (31.)
634Kotva Pavel (2.)
Dvě esa (1.)
858Mejsnar Jan (6.)
Plnotuční B (4.)
Sokolovské strojírny (8.)Dvě esa (1.)KPŽE Budislavice (7.)
3. ročník20111218Škaloud Miroslav626Liška Zdeněk859Mejsnar Antonín(58 lidí)
(14 družstev)
Plnotuční A
1218-Škaloud Miroslav (1.)
859-Mejsnar Antonín (3.)
851-Vojtěch Antonín (16.)
876-Chlupáč Josef (35.)
Vajgar Jindřichův Hradec
1220-Táborský Milan (4.)
897-Plucar Pavel (11.)
505-David Pavel (22.)
506-David Jiří (31.)
Peklo Pankrác
939-Roth Petr (9.)
885-Bultman Milan (12.)
832-Kučera Miloš (20.)
934-Nečas Jan (24.)
626Liška Zdeněk (2.)
MK EUTIT Mariánské Lázně (4.)
897Plucar Pavel (11.)
Vajgar Jindřichův Hradec (2.)
Plnotuční A (1.)MK EUTIT Mariánské Lázně (4.)Plnotuční A (1.)
2. ročník2010321Richtr Jaroslav249Bučil Petr566Špaček Václav st.(51 lidí)
(13 družstev)
Plnotuční A
321-Richtr Jaroslav (1.)
858-Mejsnar Jan (6.)
859-Mejsnar Antonín (13.)
1218-Škaloud Miroslav (46.)
Romantici
566-Špaček Václav st. (3.)
92-Čapla Jiří (9.)
683-Blahník Zdeněk (30.)
684-Špaček Václav ml. (37.)
Vajgar Jindřichův Hradec
249-Bučil Petr (2.)
897-Plucar Pavel (12.)
505-David Pavel (25.)
1220-Táborský Milan (48.)
852Kosek Zdeněk (7.)
Plnotuční B (5.)
249Bučil Petr (2.)
Vajgar Jindřichův Hradec (3.)
Plnotuční A (1.)Vajgar Jindřichův Hradec (3.)Romantici (2.)
1. ročník2009536Rataj Richard506David Jiří859Mejsnar Antonín(45 lidí)
(10 družstev)
Plnotuční
851-Vojtěch Antonín (4.)
876-Chlupáč Josef (6.)
321-Richtr Jaroslav (12.)
936-Koch Bedřich (31.)
XXX
536-Rataj Richard (1.)
858-Mejsnar Jan (11.)
863-Soudský Radim (20.)
834-Ferech Jaroslav (40.)
Vajgar Jindřichův Hradec
506-David Jiří (2.)
897-Plucar Pavel (8.)
505-David Pavel (33.)
614-Pražan Josef (38.)
506David Jiří (2.)
Vajgar Jindřichův Hradec (3.)
536Rataj Richard (1.)
XXX (2.)
XXX (2.)Vajgar Jindřichův Hradec (3.)KLM Honda Česká Lípa (7.)
0. ročník2008505David Pavel566Špaček Václav st.634Kotva Pavel(36 lidí)
(9 družstev)
Jablonec
1383-Vrabec Milan (4.)
365-Houžvička Vlastimil (6.)
992-Moser Jan (12.)
584-Tomáš Petr (26.)
Vajgar Jindřichův Hradec
505-David Pavel (1.)
429-Štola Vladimír (14.)
536-Rataj Richard (19.)
897-Plucar Pavel (29.)
MK Kladno
236-Vyšinka Antonín (5.)
619-Mareček Milan (9.)
464-Strobachová Ingrid (24.)
182-Kučava Miroslav (25.)
236Vyšinka Antonín (5.)
MK Kladno (3.)
566Špaček Václav st. (2.)
Romantici Bošilec (6.)
Vajgar Jindřichův Hradec (2.)Romantici Bošilec (6.)Loko Mariánské Lázně (7.)
00. ročník2007466Hlízová Květa429Štola Vladimír506David Jiří (30 lidí)
(8 družstev)
MK Kladno
466-Hlízová Květa (1.)
619-Mareček Milan (9.)
866-Slabý Aleš (16.)
236-Vyšinka Antonín (22.)
Cheb
616-Drahoňovský Jiří (4.)
687-Kubát Milan (10.)
633-Poláček Josef (11.)
659-Trojan Štěpán (15.)
Vajgar Jindřichův Hradec
506-David Jiří (3.)
897-Plucar Pavel (8.)
505-David Pavel (18.)
839-Pevný Vítězslav (29.)
862Pokorný Jaroslav (6.)
Honda Česká Lípa (7.)
466Hlízová Květa (1.)
MK Kladno (1.)
MK Kladno (1.)Romantici (5.)Vajgar Jindřichův Hradec (3.)
Zpět