Mariáš

Síň slávy - licitovaný mariáš

Mistři nemíchané ligy



Ročník Rok 1. místo 2. místo 3. místo 1. družstvo 2. družstvo 3. družstvo Produktivita Aktivita Premiant
Rg.č.Jméno Rg.č.Jméno Rg.č.Jméno Rg.č.Jméno Rg.č.Jméno Rg.č.Jméno
31. ročník2018832Kučera Miloš609Polka Marek456Zdychynec JosefPlzeňácí
456-Zdychynec Josef (3.)
596-Froněk Roman (18.)
458-Berka Josef (29.)
957-Horek Martin (46.)
Limit Pardubice
832-Kučera Miloš (1.)
688-Hrbáček Aleš (8.)
731-Munia Kamil (13.)
670-Lukášek Jiří (20.)
GRINGOS
706-Pánek Jindřich (6.)
1421-Maceška Vladimír (9.)
178-Šenold Vojtěch (12.)
65-Batík Jiří (17.)
100Hobl Jaroslav (7.)
Staroplzeňáci (13.)
456Zdychynec Josef (3.)
Plzeňácí (1.)
326Bříza Vladimír (39.)
ALDA TEAM Pardubice (10.)
Limit Pardubice (2.)Betlodurch (4.)Plzeňácí (1.)
30. ročník2017832Kučera Miloš975Hošek Martin178Šenold VojtěchGringos
178-Šenold Vojtěch (3.)
65-Batík Jiří (5.)
743-Grüner David (15.)
706-Pánek Jindřich (20.)
Vaněk Sharks
634-Kotva Pavel (4.)
536-Rataj Richard (14.)
319-Fanta Tomáš (19.)
897-Plucar Pavel (27.)
Limit Pardubice
832-Kučera Miloš (1.)
934-Nečas Jan (7.)
670-Lukášek Jiří (21.)
1421-Maceška Vladimír (24.)
178Šenold Vojtěch (3.)
Gringos (1.)
934Nečas Jan (7.)
Limit Pardubice (3.)
622Hanisch Martin (26.)
KPŽE Budislavice (12.)
Limit Pardubice (3.)Vaněk Sharks B (9.)Gringos (1.)
29. ročník2016743Grüner David622Hanisch Martin178Šenold VojtěchGringos
743-Grüner David (1.)
178-Šenold Vojtěch (3.)
65-Batík Jiří (6.)
706-Pánek Jindřich (20.)
Vaněk Sharks
319-Fanta Tomáš (4.)
536-Rataj Richard (7.)
634-Kotva Pavel (8.)
897-Plucar Pavel (12.)
3E-Klima Plzeň
596-Froněk Roman (9.)
456-Zdychynec Josef (15.)
404-Nocar Richard (22.)
458-Berka Josef (38.)
178Šenold Vojtěch (3.)
Gringos (1.)
319Fanta Tomáš (4.)
Vaněk Sharks (2.)
858Mejsnar Jan (30.)
Myšoci (6.)
Gringos (1.)KPŽE Budislavice (9.)Gringos (1.)
28. ročník2015832Kučera Miloš897Plucar Pavel634Kotva PavelGringos
65-Batík Jiří (4.)
743-Grüner David (5.)
706-Pánek Jindřich (10.)
178-Šenold Vojtěch (13.)
Krákora Pub
609-Polka Marek (8.)
970-Kukla Roman (26.)
92-Čapla Jiří (30.)
553-Kyzlík Kamil (51.)
Limit Pardubice A
832-Kučera Miloš (1.)
670-Lukášek Jiří (14.)
688-Hrbáček Aleš (27.)
934-Nečas Jan (28.)
634Kotva Pavel (3.)
Prague Sharks (9.)
319Fanta Tomáš (7.)
Prague Sharks (9.)
1281Tomek Václav (20.)
Limit Pardubice B (15.)
Limit Pardubice A (3.)Prague Sharks (9.)Prague Sharks (9.)
27. ročník2014743Grüner David404Nocar Richard688Hrbáček Aleš3E-Klima Plzeň A
404-Nocar Richard (2.)
456-Zdychynec Josef (7.)
596-Froněk Roman (17.)
458-Berka Josef (36.)
Limit Pardubice A
688-Hrbáček Aleš (3.)
934-Nečas Jan (4.)
832-Kučera Miloš (11.)
670-Lukášek Jiří (19.)
Gringos
743-Grüner David (1.)
706-Pánek Jindřich (5.)
178-Šenold Vojtěch (24.)
65-Batík Jiří (29.)
706Pánek Jindřich (5.)
Gringos (3.)
688Hrbáček Aleš (3.)
Limit Pardubice A (2.)
832Kučera Miloš (11.)
Limit Pardubice A (2.)
Gringos (3.)3E-Klima Plzeň A (1.)Limit Pardubice A (2.)
26. ročník2013858Mejsnar Jan832Kučera Miloš934Nečas JanLimit Pardubice A
832-Kučera Miloš (2.)
934-Nečas Jan (3.)
670-Lukášek Jiří (11.)
688-Hrbáček Aleš (12.)
Gringos
65-Batík Jiří (4.)
706-Pánek Jindřich (7.)
178-Šenold Vojtěch (8.)
743-Grüner David (9.)
Mariášová perleť
619-Mareček Milan (6.)
687-Kubát Milan (10.)
659-Trojan Štěpán (21.)
821-Bartyzal Miloš (22.)
65Batík Jiří (4.)
Gringos (2.)
858Mejsnar Jan (1.)
Krákora Pub (4.)
  
Krákora Pub (4.)Limit Pardubice A (1.)Limit Pardubice A (1.)
25. ročník2012858Mejsnar Jan687Kubát Milan305Podskalský JiříGringos
743-Grüner David (4.)
65-Batík Jiří (5.)
706-Pánek Jindřich (6.)
178-Šenold Vojtěch (7.)
Limit Pardubice
731-Munia Kamil (8.)
832-Kučera Miloš (9.)
934-Nečas Jan (10.)
670-Lukášek Jiří (13.)
NML Zdice
305-Podskalský Jiří (3.)
884-Jandová Hana (22.)
841-Jirkovský Tomáš (32.)
885-Bultman Milan (34.)
178Šenold Vojtěch (7.)
Gringos (1.)
687Kubát Milan (2.)
Sokolovské strojírny (8.)
  
Plnotuční (10.)Sokolovské strojírny (8.)NML Zdice (3.)
24. ročník2011706Pánek Jindřich65Batík Jiří747Krupka StanislavGringos
706-Pánek Jindřich (1.)
65-Batík Jiří (2.)
743-Grüner David (4.)
178-Šenold Vojtěch (7.)
Mescalito Praha
747-Krupka Stanislav (3.)
319-Fanta Tomáš (6.)
701-Štulc Jiří (10.)
99-Hácha František (20.)
Peklo Pankrác
832-Kučera Miloš (8.)
939-Roth Petr (15.)
885-Bultman Milan (23.)
836-Jirásek Petr (35.)
65Batík Jiří (2.)
Gringos (1.)
832Kučera Miloš (8.)
Peklo Pankrác (3.)
858Mejsnar Jan (17.)
Myšoci (5.)
Gringos (1.)Gringos (1.)Mescalito Praha (2.)
23. ročník2010482Hrebenár Jan647Čížek Robert884Jandová HanaINEL Plzeň
458-Berka Josef (7.)
344-Svoboda Jiří (8.)
404-Nocar Richard (9.)
957-Horek Martin (17.)
Gringos
884-Jandová Hana (3.)
743-Grüner David (6.)
65-Batík Jiří (11.)
178-Šenold Vojtěch (15.)
KPVM Kozolupy
456-Zdychynec Josef (4.)
457-Pašek Martin (10.)
634-Kotva Pavel (14.)
383-Kule Libor (29.)
482Hrebenár Jan (1.)
FEBA servis Plzeň (5.)
884Jandová Hana (3.)
Gringos (2.)
858Mejsnar Jan (25.)
Plnotuční (14.)
FEBA servis Plzeň (5.)Plachovka (8.)Gringos (2.)
22. ročník2009743Grüner David747Krupka Stanislav957Horek MartinGringos
743-Grüner David (1.)
65-Batík Jiří (6.)
178-Šenold Vojtěch (18.)
884-Jandová Hana (50.)
Staromyslivecká A
554-Pleskač Tomáš (7.)
609-Polka Marek (26.)
553-Kyzlík Kamil (31.)
670-Lukášek Jiří (53.)
INEL Plzeň
957-Horek Martin (3.)
344-Svoboda Jiří (5.)
404-Nocar Richard (17.)
458-Berka Josef (32.)
743Grüner David (1.)
Gringos (1.)
319Fanta Tomáš (4.)
Myšoci (4.)
858Mejsnar Jan (42.)
Plnotuční (16.)
Gringos (1.)Mescalito Praha (8.)INEL Plzeň (3.)
21. ročník2008404Nocar Richard344Svoboda Jiří65Batík JiříGringos
65-Batík Jiří (3.)
178-Šenold Vojtěch (4.)
743-Grüner David (6.)
553-Kyzlík Kamil (22.)
AC Šárka Plzeň
404-Nocar Richard (1.)
344-Svoboda Jiří (2.)
520-Hauer Václav (39.)
458-Berka Josef (45.)
KPVM Kozolupy
456-Zdychynec Josef (7.)
664-Šindelář Jan (11.)
609-Polka Marek (12.)
383-Kule Libor (30.)
404Nocar Richard (1.)
AC Šárka Plzeň (2.)
344Svoboda Jiří (2.)
AC Šárka Plzeň (2.)
357Ellingerová Gabriela (15.)
Myšoci (6.)
AC Šárka Plzeň (2.)AC Šárka Plzeň (2.)Gringos (1.)
20. ročník2007743Grüner David344Svoboda Jiří383Kule LiborGringos
743-Grüner David (1.)
65-Batík Jiří (4.)
553-Kyzlík Kamil (7.)
178-Šenold Vojtěch (20.)
AC Šárka Plzeň
344-Svoboda Jiří (2.)
404-Nocar Richard (9.)
458-Berka Josef (12.)
520-Hauer Václav (57.)
KPVM Kozolupy
383-Kule Libor (3.)
456-Zdychynec Josef (8.)
609-Polka Marek (25.)
405-Soušek Jiří (45.)
743Grüner David (1.)
Gringos (1.)
456Zdychynec Josef (8.)
KPVM Kozolupy (3.)
664Šindelář Jan (10.)
PPP Plachovka Plzeň (10.)
Gringos (1.)AC Šárka Plzeň (2.)KPVM Kozolupy (3.)
19. ročník2006404Nocar Richard743Grüner David596Froněk RomanMegas-P Plzeň
404-Nocar Richard (1.)
743-Grüner David (2.)
65-Batík Jiří (9.)
872-Stadtrucker Fedor (14.)
MK Kladno
466-Hlízová Květa (13.)
619-Mareček Milan (19.)
99-Hácha František (24.)
742-Pavlata Matěj (34.)
Myšoci
822-Witala Lech (4.)
731-Munia Kamil (12.)
117-Ellinger Vladimír (35.)
357-Ellingerová Gabriela (57.)
178Šenold Vojtěch (17.)
Megas-P Plzeň (1.)
466Hlízová Květa (13.)
MK Kladno (2.)
  
Megas-P Plzeň (1.)Megas-P Plzeň (1.)KPVM Kozolupy A (4.)
18. ročník2005596Froněk Roman404Nocar Richard456Zdychynec JosefKPVM Kozolupy A
596-Froněk Roman (1.)
456-Zdychynec Josef (3.)
609-Polka Marek (20.)
664-Šindelář Jan (23.)
Megas-P Plzeň
404-Nocar Richard (2.)
743-Grüner David (4.)
178-Šenold Vojtěch (9.)
65-Batík Jiří (10.)
Talon Džon
554-Pleskač Tomáš (7.)
170-Jančík Luděk (25.)
670-Lukášek Jiří (26.)
661-Zikmund Daniel (38.)
596Froněk Roman (1.)
KPVM Kozolupy "A" (1.)
596Froněk Roman (1.)
KPVM Kozolupy "A" (1.)
  
KPVM Kozolupy A (1.)Megas-P Plzeň (2.)KPVM Kozolupy A (1.)
17. ročník2004609Polka Marek596Froněk Roman420Hovězák DušanKPVM Kozolupy A
609-Polka Marek (1.)
596-Froněk Roman (2.)
456-Zdychynec Josef (12.)
383-Kule Libor (23.)
KLM Ambo Stod
8-Šobr Karel (14.)
458-Berka Josef (15.)
487-Molek Petr (22.)
344-Svoboda Jiří (37.)
Loko Mariánské Lázně
420-Hovězák Dušan (3.)
319-Fanta Tomáš (38.)
616-Drahoňovský Jiří (46.)
6-Václavík Alois (52.)
420Hovězák Dušan (3.)
Loko Mariánské Lázně (3.)
487Molek Petr (22.)
KLM Ambo Stod (2.)
  
KPVM Kozolupy A (1.)KPVM Kozolupy A (1.)Loko Mariánské Lázně (3.)
16. ročník2003404Nocar Richard596Froněk Roman456Zdychynec JosefKPVM Kozolupy A
596-Froněk Roman (2.)
456-Zdychynec Josef (3.)
383-Kule Libor (26.)
405-Soušek Jiří (29.)
KLM Ambo Stod
487-Molek Petr (5.)
344-Svoboda Jiří (10.)
458-Berka Josef (14.)
8-Šobr Karel (43.)
Megas-P Plzeň
404-Nocar Richard (1.)
65-Batík Jiří (39.)
403-Nocar Stanislav (46.)
119-Bartoš Pavel (87.)
404Nocar Richard (1.)
Megas-P Plzeň (3.)
404Nocar Richard (1.)
Megas-P Plzeň (3.)
  
Megas-P Plzeň (3.)KPVM Kozolupy A (1.)KPVM Kozolupy A (1.)
15. ročník2002344Svoboda Jiří119Bartoš Pavel634Kotva PavelKLM Ambo Stod
344-Svoboda Jiří (1.)
458-Berka Josef (9.)
8-Šobr Karel (14.)
487-Molek Petr (21.)
Megas Plzeň
119-Bartoš Pavel (2.)
404-Nocar Richard (4.)
65-Batík Jiří (15.)
403-Nocar Stanislav (26.)
KPVM Kozolupy A
596-Froněk Roman (8.)
456-Zdychynec Josef (17.)
457-Pašek Martin (28.)
749-Dubská Edita (102.)
421Horák Pavel (6.)
Ambo Stráž u Tachova (13.)
466Hlízová Květa (10.)
MK Kladno (8.)
  
KLM Ambo Stod (1.)Megas Plzeň (2.)Albi Team Chodová Planá (5.)
14. ročník2001596Froněk Roman420Hovězák Dušan458Berka JosefKLM Ambo Stod
458-Berka Josef (3.)
344-Svoboda Jiří (4.)
487-Molek Petr (5.)
8-Šobr Karel (25.)
PV-team VP Kozla
92-Čapla Jiří (6.)
65-Batík Jiří (8.)
119-Bartoš Pavel (12.)
117-Ellinger Vladimír (62.)
Talon Praha A
571-Lederer Karel (10.)
170-Jančík Luděk (11.)
354-Holeček Jaroslav (14.)
621-Dubanský Bohuslav (33.)
170Jančík Luděk (11.)
Talon Praha "A" (3.)
487Molek Petr (5.)
KLM Ambo Stod (1.)
  
KPVM Kozolupy (4.)Loko Mariánské Lázně A (6.)KLM Ambo Stod (1.)
13. ročník2000624Dubanský Bohuslav404Nocar Richard456Zdychynec JosefTalon Praha A
621-Dubanský Bohuslav (1.)
571-Lederer Karel (4.)
170-Jančík Luděk (11.)
354-Holeček Jaroslav (13.)
KPVM Kozolupy A
456-Zdychynec Josef (3.)
596-Froněk Roman (5.)
383-Kule Libor (9.)
396-Viták Karel (24.)
AC Plzeň Skvrňany
609-Polka Marek (6.)
487-Molek Petr (17.)
345-Plzák Ladislav (34.)
602-Votruba Rudolf (66.)
624Dubanský Bohuslav (1.)
Talon Praha "A" (1.)
609Polka Marek (6.)
AC Plzeň Skvrňany (3.)
  
Talon Praha A (1.)Kladno (17.)KPVM Kozolupy "A" (2.)
12. ročník1999487Molek Petr571Lederer Karel458Berka JosefAgaricus Kaznějov A
458-Berka Josef (3.)
132-Hrdlička Jiří (5.)
344-Svoboda Jiří (14.)
404-Nocar Richard (25.)
PV-team VP Kozla
117-Ellinger Vladimír (6.)
119-Bartoš Pavel (9.)
65-Batík Jiří (28.)
92-Čapla Jiří (29.)
KPVM Kozolupy A
456-Zdychynec Josef (13.)
383-Kule Libor (18.)
345-Plzák Ladislav (30.)
396-Viták Karel (41.)
65Batík Jiří (28.)
PV - team VP Kozla (2.)
29Bouše Miroslav (10.)
KPŽE Rožmitál (8.)
  
Echo Inzert Plzeň (6.)Dukla Kačerov (10.)Agaricus Kaznějov A (1.)
11. ročník1998404Nocar Richard420Hovězák Dušan6Václavík AloisMariánské Lázně A
420-Hovězák Dušan (2.)
6-Václavík Alois (3.)
421-Horák Pavel (45.)
182-Kučava Miroslav (48.)
Agaricus Kaznějov A
404-Nocar Richard (1.)
132-Hrdlička Jiří (6.)
482-Hrebenár Jan (53.)
188-Holan Vladimír (95.)
Resta Plzeň
344-Svoboda Jiří (7.)
458-Berka Josef (12.)
345-Plzák Ladislav (28.)
100-Hobl Jaroslav (46.)
404Nocar Richard (1.)
Agaricus Kaznějov "A" (2.)
344Svoboda Jiří (7.)
Resta Plzeň (3.)
  
Agaricus Kaznějov A (2.)Loko Mariánské Lázně A (1.)Loko Mariánské Lázně A (1.)
10. ročník1997161Starck Václav344Svoboda Jiří404Nocar RichardA.C. Oktan Plzeň
344-Svoboda Jiří (2.)
100-Hobl Jaroslav (7.)
345-Plzák Ladislav (17.)
458-Berka Josef (23.)
Pražský výběr
119-Bartoš Pavel (5.)
65-Batík Jiří (9.)
117-Ellinger Vladimír (16.)
92-Čapla Jiří (40.)
Mariánské Lázně A
6-Václavík Alois (4.)
420-Hovězák Dušan (6.)
421-Horák Pavel (20.)
407-Varvařovský Tomáš (61.)
65Batík Jiří (9.)
Pražský výběr (2.)
396Viták Karel (18.)
KPVM Kozolupy (7.)
  
Echo Inzert Plzeň (5.)A.C. Oktan Plzeň (1.)Agaricus Kaznějov A (4.)
9. ročník199629Bouše Miroslav420Hovězák Dušan458Berka JosefA.C. Oktan Plzeň
344-Svoboda Jiří (6.)
345-Plzák Ladislav (7.)
100-Hobl Jaroslav (8.)
397-Helísek Zdeněk (44.)
Mariánské Lázně "A"
420-Hovězák Dušan (2.)
47-Stibůrek Rudolf (9.)
421-Horák Pavel (12.)
6-Václavík Alois (33.)
Agaricus Kaznějov
132-Hrdlička Jiří (4.)
404-Nocar Richard (5.)
242-Kodeda Jiří (41.)
403-Nocar Stanislav (43.)
324Kolečko Karel (18.)
TJ Mládí Praha "A" (4.)
420Hovězák Dušan (2.)
Loko Mariánské Lázně "A" (2.)
  
KPŽE Rožmitál "A" (7.)Loko Mariánské Lázně "A" (2.)Echo Inzert Plzeň "A" (8.)
8. ročník1995132Hrdlička Jiří420Hovězák Dušan6Václavík AloisMariánské Lázně A
420-Hovězák Dušan (2.)
6-Václavík Alois (3.)
421-Horák Pavel (4.)
47-Stibůrek Rudolf (9.)
Pražský výběr
92-Čapla Jiří (5.)
119-Bartoš Pavel (7.)
118-Doležal Jiří (15.)
117-Ellinger Vladimír (23.)
A.C. Oktan Plzeň
345-Plzák Ladislav (6.)
344-Svoboda Jiří (10.)
100-Hobl Jaroslav (12.)
397-Helísek Zdeněk (32.)
65Batík Jiří (18.)
Viktoria Žižkov (4.)
345Plzák Ladislav (6.)
A.C. Oktan Plzeň (3.)
  
Agaricus Kaznějov (5.)Loko Mariánské Lázně A (1.)Loko Mariánské Lázně A (1.)
7. ročník199492Čapla Jiří132Hrdlička Jiří6Václavík AloisPražský výběr
92-Čapla Jiří (1.)
119-Bartoš Pavel (5.)
117-Ellinger Vladimír (8.)
178-Šenold Vojtěch (13.)
Mariánské Lázně A
6-Václavík Alois (3.)
182-Kučava Miroslav (11.)
47-Stibůrek Rudolf (12.)
1-Šubrt Vladimír (24.)
Viktoria Žižkov B
354-Holeček Jaroslav (9.)
170-Jančík Luděk (17.)
25-Strnad Luboš (64.)
357-Elstnerová Gabriela (66.)
178Šenold Vojtěch (13.)
Pražský výběr (1.)
345Plzák Ladislav (50.)
(A.C. Oktan Plzeň "B")
  
Pražský výběr (1.)A.C. Oktan Plzeň A (5.)Loko Mariánské Lázně A (2.)
6. ročník199392Čapla Jiří6Václavík Alois119Bartoš PavelPražský výběr
92-Čapla Jiří (1.)
119-Bartoš Pavel (3.)
117-Ellinger Vladimír (5.)
178-Šenold Vojtěch (17.)
Loko Mariánské Lázně "A"Viktoria Žižkov65Batík Jiří (4.)
(Viktoria Žižkov)
345Plzák Ladislav (11.)
(A.C. Oktan Plzeň)
  
Pražský výběr (1.)Loko Mariánské Lázně "A" (2.)Pražský výběr (1.)
5. ročník1992119Bartoš Pavel1Šubrt Vladimír132Hrdlička JiříPražský výběr
119-Bartoš Pavel (1.)
92-Čapla Jiří (5.)
117-Ellinger Vladimír (8.)
118-Doležal Jiří (12.)
A.C. Oktan Plzeň "A"
100-Hobl Jaroslav (4.)
161-Starck Václav (6.)
131-Větrovský Stanislav (15.)
287-Váňa Josef (68.)
Loko Mariánské Lázně "A"
1-Šubrt Vladimír (2.)
6-Václavík Alois (14.)
8-Šobr Karel ml. (28.)
182-Kučava Miroslav (58.)
65Batík Jiří (7.)
(Viktoria Žižkov)
119Bartoš Pavel (1.)
Pražský výběr (1.)
  
Pražský výběr (1.)Loko Mariánské Lázně "A" (3.)(Kaznějov)
4. ročník1991324Kolečko Karel117Ellinger Vladimír119Bartoš PavelPražský výběr
117-Ellinger Vladimír (2.)
119-Bartoš Pavel (3.)
92-Čapla Jiří (10.)
118-Doležal Jiří (13.)
TJ Mládí Praha A
324-Kolečko Karel (1.)
194-Podhorský Karel (6.)
23-Rudolf Zdeněk ml. (14.)
122-Kuk Richard (64.)
Plzeň-Skvrňany A
161-Starck Václav (4.)
100-Hobl Jaroslav (7.)
131-Větrovský Stanislav (15.)
336-Hobl Václav (21.)
324Kolečko Karel (1.)
TJ Mládí Praha "A" (2.)
47Stibůrek Rudolf (16.)
(Kaznějov)
  
(TJ Mládí Praha A)(Pražský výběr)(Pražský výběr)
3. ročník1990118Doležal Jiří119Bartoš Pavel324Kolečko KarelPražský výběr
118-Doležal Jiří (1.)
119-Bartoš Pavel (2.)
117-Ellinger Vladimír (4.)
92-Čapla Jiří (10.)
TJ Mládí Praha A
7-Rudolf Zdeněk st. (8.)
194-Podhorský Karel (17.)
188-Holan Vladimír (30.)
25-Strnad Luboš (51.)
Loko Mariánské Lázně A
1-Šubrt Vladimír (11.)
6-Václavík Alois (12.)
47-Stibůrek Rudolf (25.)
182-Kučava Miroslav (37.)
324Kolečko Karel (3.)
(TJ Mládí Praha "B")
119Bartoš Pavel (2.)
Pražský výběr (1.)
  
(Pražský výběr)(Pražský výběr)(TJ Mládí Praha B)
2. ročník19898Šobr Karel92Čapla Jiří118Doležal JiříPražský výběr
92-Čapla Jiří (2.)
118-Doležal Jiří (3.)
117-Ellinger Vladimír (5.)
119-Bartoš Pavel (7.)
Stod A
8-Šobr Karel ml. (1.)
166-Fajfrlík Ladislav (19.)
19-Balaš Alois (22.)
21-Šobr Karel st. (29.)
TJ Mládí Praha A
188-Holan Vladimír (10.)
25-Strnad Luboš (18.)
194-Podhorský Karel (25.)
7-Rudolf Zdeněk st. (31.)
92Čapla Jiří (2.)
Pražský výběr (1.)
1Šubrt Vladimír (6.)
(Loko Mariánské Lázně)
  
(Stod A)(Pražský výběr)(Pražský výběr)
1. ročník19888Šobr Karel119Bartoš Pavel21Šobr KarelStod A
8-Šobr Karel ml. (1.)
21-Šobr Karel st. (3.)
20-Koudelka Milan (7.)
18-Šiman Václav (11.)
Pražský výběr
119-Bartoš Pavel (2.)
178-Šenold Vojtěch (13.)
118-Doležal Jiří (22.)
117-Ellinger Vladimír (27.)
Holoubkov
79-Zdeněk Ladislav (6.)
81-Anděl František (8.)
80-Čečka Jaroslav (12.)
82-Dongres Jaroslav (14.)
178Šenold Vojtěch (13.)
Pražský výběr (2.)
8Šobr Karel ml. (1.)
Stod "A" (1.)
  
(Stod A)(Pražský výběr)(Stod B)
0. ročník198711Diviš Karel78Čechura Miroslav20Koudelka MilanStod APražský výběrKPŽE Rožmitál      
(Sedlice)(Plzeň-Lochotín)(Stod A)
00. ročník198620Koudelka Milan78Čechura Miroslav6Václavík AloisStod AMariánské Lázně BTJ Mládí Praha      
(Stod A)(Plzeň-Lochotín)(Mariánské Lázně)
Zpět