Mariáš

Síň slávy - licitovaný mariáš

Český pohár jednotlivců a družstev



Ročník Rok 1. místo 2. místo 3. místo Poznámka 1. družstvo 2. družstvo 3. družstvo Produktivita Aktivita
Rg.č.Jméno Rg.č.Jméno Rg.č.Jméno Rg.č.Jméno Rg.č.Jméno
2019687Kubát Milan609Polka Marek634Kotva Pavel(70 hráčů)
(17 družstev)
GRINGOS
743-Grüner David (7.)
178-Šenold Vojtěch (10.)
706-Pánek Jindřich (14.)
65-Batík Jiří (36.)
Limit Pardubice
670-Lukášek Jiří (18.)
688-Hrbáček Aleš (21.)
832-Kučera Miloš (24.)
934-Nečas Jan (27.)
Plzeňácí
404-Nocar Richard (8.)
596-Froněk Roman (19.)
458-Berka Josef (42.)
456-Zdychynec Josef (47.)
1212Šampalík Václav st. (4.)
KPŽE Budislavice (12.)
687Kubát Milan (1.)
MK EUTIT M. Lázně (10.)
MK EUTIT M. Lázně (10.)Betlodurch (4.)Vaněk's Sharks (6.)
20181117Baxa Josef596Froněk Roman970Kukla Roman(60 hráčů)
(15 družstev)
Plzeňácí
596-Froněk Roman (2.)
456-Zdychynec Josef (7.)
458-Berka Josef (19.)
404-Nocar Richard (38.)
Betlodurch
1466-Boháč Vlastimil (10.)
553-Kyzlík Kamil (11.)
749-Dubanská Edita (13.)
609-Polka Marek (40.)
GRINGOS
706-Pánek Jindřich (14.)
65-Batík Jiří (18.)
1421-Maceška Vladimír (24.)
178-Šenold Vojtěch (30.)
1117Baxa Josef (1.)
NML Zdice (9.)
596Froněk Roman (2.)
Plzeňácí (1.)
NML Zdice (9.)Plzeňácí (1.)Betlodurch B (13.)
2017476Kinčeš Ladislav706Pánek Jindřich634Kotva Pavel(56 hráčů)
(14 družstev)
Limit Pardubice
832-Kučera Miloš (4.)
934-Nečas Jan (6.)
670-Lukášek Jiří (27.)
1421-Maceška Vladimír (50.)
Vaněk Sharks
634-Kotva Pavel (3.)
897-Plucar Pavel (25.)
536-Rataj Richard (31.)
319-Fanta Tomáš (38.)
Plzeňácí
164-Hlas František (20.)
633-Poláček Josef (26.)
456-Zdychynec Josef (36.)
621-Sedlecký Pavel (39.)
706Pánek Jindřich (2.)
Gringos (5.)
934Nečas Jan (6.)
Limit Pardubice (1.)
Alda Team Horní Jelení (14.)Gringos (5.)Vaněk Sharks (2.)
2016647Čížek Robert687Kubát Milan897Plucar Pavel(69 lidí)
(17 družstev)
Vaněk Sharks
897-Plucar Pavel (3.)
536-Rataj Richard (8.)
319-Fanta Tomáš (15.)
634-Kotva Pavel (35.)
Gringos
178-Šenold Vojtěch (7.)
65-Batík Jiří (13.)
743-Grüner David (14.)
706-Pánek Jindřich (18.)
Limit Pardubice
934-Nečas Jan (9.)
1421-Maceška Vladimír (25.)
832-Kučera Miloš (26.)
670-Lukášek Jiří (40.)
647Čížek Robert (1.)
Staroplzeňáci (9.)
687Kubát Milan (2.)
Mariášová perleť (15.)
Staroplzeňáci (9.)Mariášová perleť (15.)Vaněk Sharks (1.)
2015706Pánek Jindřich743Grüner David65Batík Jiří(65 lidí)
(15 družstev)
Gringos
706-Pánek Jindřich (1.)
743-Grüner David (2.)
65-Batík Jiří (3.)
178-Šenold Vojtěch (54.)
Limit Pardubice A
670-Lukášek Jiří (7.)
688-Hrbáček Aleš (13.)
832-Kučera Miloš (15.)
934-Nečas Jan (39.)
3E-Klima Plzeň
456-Zdychynec Josef (8.)
404-Nocar Richard (9.)
458-Berka Josef (43.)
1225-Skřivan Vlastimil (49.)
65Batík Jiří (3.)
Gringos (1.)
404Nocar Richard (9.)
3E-Klima Plzeň (3.)
Gringos (1.)Gringos (1.)Gringos (1.)
2014596Froněk Roman404Nocar Richard92Čapla Jiří(67 lidí)
(16 družstev)
3E-Klima Plzeň A
596-Froněk Roman (1.)
404-Nocar Richard (2.)
458-Berka Josef (16.)
456-Zdychynec Josef (19.)
Limit Pardubice A
832-Kučera Miloš (6.)
688-Hrbáček Aleš (17.)
934-Nečas Jan (23.)
670-Lukášek Jiří (42.)
Krákora Pub
92-Čapla Jiří (3.)
553-Kyzlík Kamil (8.)
970-Kukla Roman (45.)
609-Polka Marek (46.)
596Froněk Roman (1.)
3E-Klima Plzeň A (1.)
92Čapla Jiří (3.)
Krákora Pub (3.)
3E-Klima Plzeň A (1.)3E-Klima Plzeň A (1.)Krákora Pub (3.)
2013688Hrbáček Aleš832Kučera Miloš824Jedlička David(47 lidí)
(11 družstev)
Limit Pardubice A
688-Hrbáček Aleš (1.)
832-Kučera Miloš (2.)
670-Lukášek Jiří (11.)
934-Nečas Jan (22.)
Krákora Pub
609-Polka Marek (5.)
731-Munia Kamil (16.)
858-Mejsnar Jan (27.)
939-Roth Petr (28.)
Limit Pardubice B
836-Jirásek Petr (9.)
1281-Tomek Václav (13.)
1386-Čejka Zdeněk (17.)
1421-Maceška Vladimír (25.)
688Hrbáček Aleš (1.)
Limit Pardubice "A" (1.)
832Kučera Miloš (2.)
Limit Pardubice "A" (1.)
Limit Pardubice A (1.)Limit Pardubice A (1.)Jarov (8.)
201265Batík Jiří731Munia Kamil706Pánek Jindřich(57 lidí)
(12 družstev)
Gringos
65-Batík Jiří (1.)
706-Pánek Jindřich (3.)
743-Grüner David (8.)
178-Šenold Vojtěch (12.)
Limit Pardubice
832-Kučera Miloš (5.)
670-Lukášek Jiří (13.)
934-Nečas Jan (18.)
688-Hrbáček Aleš (27.)
Kafky
1219-Kubíska Jiří (7.)
822-Witala Lech (16.)
319-Fanta Tomáš (20.)
505-David Pavel (26.)
65Batík Jiří (1.)
Gringos (1.)
305Podskalský Jiří (4.)
NML Zdice (7.)
Gringos (1.)Mariášové NULY (4.)Gringos (1.)
2011596Froněk Roman743Grüner David822Witala Lech(78 lidí)
(19 družstev)
KPVM Kozolupy
596-Froněk Roman (1.)
383-Kule Libor (5.)
456-Zdychynec Josef (7.)
8-Šobr Karel (10.)
Gringos
743-Grüner David (2.)
65-Batík Jiří (8.)
706-Pánek Jindřich (12.)
178-Šenold Vojtěch (17.)
Myšoci
822-Witala Lech (3.)
357-Ellingerová Gabriela (11.)
858-Mejsnar Jan (31.)
117-Ellinger Vladimír (32.)
822Witala Lech (3.)
Myšoci (3.)
633Poláček Josef (13.)
EUTIT Mariánské Lázně A (4.)
KPVM Kozolupy (1.)Gringos (2.)Myšoci (3.)
2010743Grüner David596Froněk Roman634Kotva Pavel(94 lidí)
(23 družstev)
KPVM Kozolupy
596-Froněk Roman (2.)
634-Kotva Pavel (3.)
383-Kule Libor (17.)
456-Zdychynec Josef (19.)
KPŽE Budislavice
342-Křížová Marie (8.)
622-Hanisch Martin (10.)
621-Sedlecký Pavel (20.)
235-Kříž Lubomír (50.)
Loko Mariánské Lazně
633-Poláček Josef (12.)
424-Straka Vladimír (13.)
420-Hovězák Dušan (36.)
6-Václavík Alois (58.)
970Kukla Roman (6.)
Staromyslivecká (6.)
743Grüner David (1.)
Gringos (4.)
Gringos (4.)KPVM Kozolupy (1.)KPVM Kozolupy (1.)
2009743Grüner David344Svoboda Jiří117Ellinger Vladimír(119 lidí)
(30 družstev)
INEL Plzeň
344-Svoboda Jiří (2.)
404-Nocar Richard (12.)
957-Horek Martin (17.)
458-Berka Josef (22.)
Gringos
743-Grüner David (1.)
178-Šenold Vojtěch (7.)
65-Batík Jiří (8.)
92-Čapla Jiří (71.)
Myšoci
117-Ellinger Vladimír (3.)
822-Witala Lech (25.)
319-Fanta Tomáš (31.)
357-Ellingerová Gabriela (37.)
743Grüner David (1.)
Gringos (2.)
305Podskalský Jiří (5.)
NML Zdice (5.)
Gringos (2.)INEL Plzeň (1.)Myšoci (3.)
2008319Fanta Tomáš178Šenold Vojtěch344Svoboda Jiří(56 lidí)
(14 družstev)
Limit Pardubice
688-Hrbáček Aleš (7.)
554-Pleskač Tomáš (14.)
670-Lukášek Jiří (19.)
731-Munia Kamil (21.)
Gringos
178-Šenold Vojtěch (2.)
743-Grüner David (5.)
65-Batík Jiří (10.)
553-Kyzlík Kamil (34.)
Myšoci
319-Fanta Tomáš (1.)
822-Witala Lech (12.)
357-Ellingerová Gabriela (13.)
117-Ellinger Vladimír (51.)
178Šenold Vojtěch (2.)
Gringos (2.)
344Svoboda Jiří
AC Šárka Plzeň (6.)
Myšoci (3.)Gringos (2.)AC Šárka Plzeň (6.)
2007344Svoboda Jiří466Hlízová Květa458Berka Josef(67 lidí)
(17 družstev)
AC Šárka Plzeň
344-Svoboda Jiří (1.)
458-Berka Josef (3.)
404-Nocar Richard (9.)
520-Hauer Václav (16.)
KPVM Kozolupy
456-Zdychynec Josef (5.)
596-Froněk Roman (7.)
383-Kule Libor (10.)
609-Polka Marek (42.)
Myšoci
117-Ellinger Vladimír (11.)
357-Ellingerová Gabriela (15.)
832-Kučera Miloš (27.)
836-Jirásek Petr (32.)
344Svoboda Jiří (1.)
AC Šárka Plzeň (1.)
344Svoboda Jiří (1.)
AC Šárka Plzeň (1.)
AC Šárka Plzeň (1.)MK Kladno (5.)AC Šárka Plzeň (1.)
2006456Zdychynec Josef420Hovězák Dušan6Václavík Alois(70 lidí)
(17 družstev)
KPVM Kozolupy A
456-Zdychynec Josef (1.)
383-Kule Libor (13.)
609-Polka Marek (19.)
596-Froněk Roman (33.)
KPŽE Mladý Smolivec
722-Žák Jan (8.)
342-Křížová Marie (15.)
505-David Pavel (30.)
235-Kříž Lubomír (32.)
AC Šárka Plzeň
344-Svoboda Jiří (4.)
397-Helísek Zdeněk (17.)
520-Hauer Václav (21.)
458-Berka Josef (46.)
456Zdychynec Josef (1.)
KPVM Kozolupy "A" (1.)
633Poláček Josef (24.)
Albi Chodovar (9.)
KPVM Kozolupy A (1.)Loko Mariánské Lázně (7.)Loko Mariánské Lázně (7.)
2005634Kotva Pavel404Nocar Richard743Grüner David(70 lidí)
(17 družstev)
Megas-P Plzeň
404-Nocar Richard (2.)
743-Grüner David (3.)
65-Batík Jiří (29.)
178-Šenold Vojtěch (59.)
Limit Džon
688-Hrbáček Aleš (4.)
670-Lukášek Jiří (11.)
731-Munia Kamil (28.)
802-Hromádka Ondřej (32.)
KPVM Kozolupy A
609-Polka Marek (5.)
596-Froněk Roman (8.)
456-Zdychynec Josef (19.)
664-Šindelář Jan (21.)
634Kotva Pavel (1.)
Albi Chodovar (4.)
688Hrbáček Aleš (4.)
Limit Džon (2.)
Albi Chodovar (4.)Megas-P Plzeň (1.)Megas-P Plzeň (1.)
2004487Molek Petr6Václavík Alois742Pavlata Matěj(84 lidí)
(21 družstev)
KLM Ambo Stod
487-Molek Petr (1.)
344-Svoboda Jiří (12.)
458-Berka Josef (24.)
77-Erhart Josef (72.)/8-Šobr Karel (73.)
MK Kladno
742-Pavlata Matěj (3.)
466-Hlízová Květa (7.)
619-Mareček Milan (19.)
464-Strobachová Ingrid (50.)
FEBA Plzeň
132-Hrdlička Jiří (8.)
482-Hrebenár Jan (10.)
814-Hora Roman (30.)
625-Klinger Václav (47.)
742Pavlata Matěj (3.)
MK Kladno (2.)
487Molek Petr (1.)
KLM Ambo Stod (1.)
KLM Ambo Stod (1.)Loko Mariánské Lázně (6.)MK Kladno (2.)
2003743Grüner David100Hobl Jaroslav634Kotva Pavel(92 lidí)
(23 družstev)
KPVM Kozolupy A
456-Zdychynec Josef (5.)
596-Froněk Roman (30.)
405-Soušek Jiří (41.)
383-Kule Libor (58.)
Talon Džon
670-Lukášek Jiří (10.)
553-Kyzlík Kamil (29.)
731-Munia Kamil (32.)
554-Pleskač Tomáš (62.)
AC Šárka Plzeň
100-Hobl Jaroslav (2.)
520-Hauer Václav (14.)
602-Votruba Rudolf (61.)
397-Helísek Zdeněk (76.)
65Batík Jiří (8.)
Megas-P Plzeň "A" (6.)
6Václavík Alois (15.)
Loko Mariánské Lázně (5.)
Megas-P Plzeň B (8.)AC Šárka Plzeň (3.)Albi Chodovar (16.)
2002634Kotva Pavel6Václavík Alois456Zdychynec Josef(97 lidí)
(24 družstev)
Mariánské Lázně
6-Václavík Alois (2.)
319-Fanta Tomáš (16.)
616-Drahoňovský Jiří (36.)
182-Kučava Miroslav (40.)
KLM Ambo Stod
458-Berka Josef (5.)
344-Svoboda Jiří (30.)
77-Erhart Josef (34.)
8-Šobr Karel (50.)
KPVM Kozolupy A
456-Zdychynec Josef (3.)
596-Froněk Roman (21.)
405-Soušek Jiří (25.)
457-Pašek Martin (35.)
272Kotfald Zdeněk (4.)
Mladý Smolivec (10.)
688Hrbáček Aleš (11.)
Limit Pardubice (13.)
Albi Chodovar (12.)Mariánské Lázně (1.)KPVM Kozolupy A (3.)
2001624Dubanský Bohuslav688Hrbáček Aleš553Kyzlík Kamil(100 lidí)
(25 družstev)
Limit Pardubice
688-Hrbáček Aleš (2.)
731-Munia Kamil (18.)
1163-Cidlinský Václav (22.)
670-Lukášek Jiří (27.)
Ambo Stod
458-Berka Josef (6.)
8-Šobr Karel (12.)
487-Molek Petr (13.)
132-Hrdlička Jiří (43.)
Talon Praha A
624-Dubanský Bohuslav (1.)
571-Lederer Karel (19.)
170-Jančík Luděk (56.)
354-Holeček Jaroslav (59.)
624Dubanský Bohuslav (1.)
Talon Praha A (3.)
487Molek Petr (13.)
KLM Ambo Stod (2.)
Talon Praha A (3.)Limit Pardubice (1.)Talon Praha C (6.)
2000688Hrbáček Aleš487Molek Petr119Bartoš Pavel(108 lidí)
(27 družstev)
Limit Pardubice
688-Hrbáček Aleš (1.)
731-Munia Kamil (5.)
288-Konvalina Oldřich (32.)
670-Lukášek Jiří (42.)
Talon Praha A
170-Jančík Luděk (7.)
571-Lederer Karel (10.)
624-Dubanský Bohuslav (30.)
354-Holeček Jaroslav (37.)
Mašle Klatovy
525-Mihalec Ján (4.)
526-Mádle Čestmír (19.)
527-Šubert Vlastimil (26.)
529-Aschenbrenner Miloslav (41.)
119Bartoš Pavel (3.)
PV - team VP Kozla (5.)
487Molek Petr (2.)
Plzeň - Skvrňany (7.)
Limit Pardubice (1.)Plzeň-Skvrňany (7.)PV-team VP Kozla (5.)
1999670Lukášek Jiří420Hovězák Dušan552Novotný Michal(118 lidí)
(30 družstev)
Agaricus Kaznějov
344-Svoboda Jiří (5.)
404-Nocar Richard (14.)
132-Hrdlička Jiří (23.)
458-Berka Josef (39.)
Pražský výběr
117-Ellinger Vladimír (4.)
119-Bartoš Pavel (22.)
92-Čapla Jiří (27.)
65-Batík Jiří (36.)
Stod
374-Zábranský Hynek (7.)
8-Šobr Karel (13.)
89-Zábranský František (40.)
381-Uzel Jiří (61.)
670Lukášek Jiří (1.)
Limit Pardubice (7.)
344Svoboda Jiří (5.)
Agaricus Kaznějov (1.)
Limit Pardubice (7.)Mariánské Lázně A (5.)Pražská pětka (15.)
19988Šobr Karel132Hrdlička Jiří6Václavík Alois(119 lidí)
(30 družstev)
Agaricus Kaznějov
132-Hrdlička Jiří (2.)
541-Knedlík Petr (4.)
188-Holan Vladimír (10.)
404-Nocar Richard (24.)
Pražská pětka
553-Kyzlík Kamil (15.)
554-Pleskač Tomáš (22.)
236-Vyšinka Antonín (23.)
552-Novotný Michal (46.)
Dukla Kačerov
194-Podhorský Karel (8.)
324-Kolečko Karel (20.)
571-Lederer Karel (38.)
574-Kundert Martin (69.)
194Podhorský Karel (8.)
Dukla Kačerov (3.)
345Plzák Ladislav (39.)
Plzeň - Skvrňany B (13.)
Ambo Stod (9.)Agaricus Kaznějov (1.)Mariánské Lázně A (5.)
1997119Bartoš Pavel100Hobl Jaroslav272Kotfald Zdeněk(120d lidí)
(119j lidí)
(30 družstev)
Kozolupy A
383-Kule Libor (d1., j42.)
396-Viták Karel (d19.)
435-Rada Karel (d36.)
456-Zdychynec Josef (d80., j18.)
AC Oktan Plzeň
458-Berka Josef (d10., j48.)
100-Hobl Jaroslav (d11., j2.)
345-Plzák Ladislav (d15., j90.)
344-Svoboda Jiří (d96., j71.)
Echo Inzert Plzeň
161-Starck Václav (d2., j79.)
397-Helísek Zdeněk (d5., j39.)
520-Hauer Václav (d58., j108.)
347-Váňa Jan (d79., j60.)
822Witala Lech (7.)
Havířov (12.)
326Bříza Vladimír (6.)
HOBÉ Pardubice A (14.)
Pražský výběr (8.)AC Oktan Plzeň (2.)Gaunera Holice (5.)
19961411Metz Jan235Kříž Lubomír424Straka Vladimír(103d lidí)
(107j lidí)
(26 družstev)
Mariánské Lázně A
420-Hovězák Dušan (d1., j13.)
47-Stibůrek Rudolf (d23., j21.)
6-Václavík Alois (d33., j46.)
421-Horák Pavel (d63., j7.)
Agaricus Kaznějov
132-Hrdlička Jiří (d16., j8.)
404-Nocar Richard (d17., j70.)
291-Fousek Josef (d30., j36.)
2-Gajdošík Jan (d49., j66.)
Rožmitál pod Třemšínem
29-Bouše Miroslav (d11., j98.)
177-Kuk Bedřich (d22., j94.)
202-Trnka Zdeněk (d43., j51.)
11-Diviš Karel (d47., j29.)
235Kříž Lubomír (2.)
Mladý Smolivec (23.)
1411Metz Jan (1.)
Havířov (11.)
Havířov (11.)Mladý Smolivec (23.)Mariánské Lázně B (9.)
1995342Křížová Marie235Kříž Lubomír194Podhorský Karel(92d lidí)
(103j lidí)
(23 družstev)
Agaricus Kaznějov
2-Gajdošík Jan (d7., j73.)
132-Hrdlička Jiří (d9., j44.)
404-Nocar Richard (d16., j61.)
447-Horák Jan (d51.)
KLM Ambo Stod A
381-Uzel Jiří (d4., j53.)
20-Koudelka Milan (d8., j5.)
8-Šobr Karel (d13., j30.)
374-Zábranský Hynek (d65., j31.)
AC Oktan Plzeň
344-Svoboda Jiří (d1., j10.)
345-Plzák Ladislav (d11., j58.)
161-Starck Václav (d39., j87.)
100-Hobl Jaroslav (d57., j34.)
342Křížová Marie (1.)
Mladý Smolivec (23.)
235Kříž Lubomír (2.)
Mladý Smolivec (23.)
Mladý Smolivec (23.)Mladý Smolivec (23.)Viktoria Žižkov A (4.)
1994315Vacek Jiří    Pražský výběr    
1993272Kotfald Zdeněk    Mariánské Lázně    
1992       Gaunera Holice    
7. ročník
(85 lidí)
1991100Hobl Jaroslav360Zelinger Antonín220Stehlík JosefKarolinaTJ Mládí Praha BAgro MělníkTJ Mládí Praha A    
(AC Plzeň-Skvrňany)Agro Mělník (2.)(KPŽE Rožmitál A)
6. ročník
(96 lidí)
1990188Holan Vladimír1Šubrt Vladimír8Šobr KarelKarolinaKaznějovTJ Mládí Praha AMariánské Lázně A    
TJ Mládí Praha A (2.)Mariánské Lázně A (3.)(Stod A)
5. ročník
(116 lidí)
1989118Doležal Jiří19Balaš Alois80Čečka JaroslavKarolinaKaznějovViktoria ŽižkovHoloubkov    
(Pražský výběr)(Stod A)Holoubkov (3.)
4. ročník
(84 lidí)
19888Šobr Karel25Strnad Lubomír6Václavík AloisKarolinaPražský výběrHoloubkovTJ Mládí Praha    
(Stod)TJ Mládí Praha (3.)(Loko Mariánské Lázně)
3. ročník
(97 lidí)
1987129Musil Václav11Diviš Karel3Hála FrantišekKarolinaSedlice ATJ Mládí PrahaViktoria Žižkov    
(Sedlice A)(Sedlice A)(KPŽE Rožmitál)
2. ročník
(77 lidí)
198620Koudelka Milan8Šobr Karel77Erhart JosefKarolinaStod AMariánské Lázně BSedlice B    
Stod A (1.)Stod A (1.)(Plzeň-Lochotín)
1. ročník
(49 lidí)
19855Rýdel Tibor    KarolinaMariánské Lázně    
Loko Mariánské Lázně (1.)
Zpět